SPA процедури - обгортання

 

SPA процедури - обгортання
 
 
 
Піклуючись про своє здоров'я , людина не тільки думає про своє майбутнє , а й вкладає в це поняття стиль життя , і певну філософію. Сьогодні модно бути спортивним , струнким , здоровим і красивим.
У нас предостатньо для цього способів : ми бігаємо вранці , відвідуємо фітнес-клуби , стежимо за харчуванням , відмовляємося від шкідливих звичок. Виникають цілі індустрії на базі повального захоплення здоров'ям. Одна з таких індустрія краси - SPA Головним завданням SPA є профілактика та запобігання ознак старіння. Іншими словами , це один з численних способів здійснити свою мрію і стати гарною!
Якщо коротко дати визначення СПА процедурам , то можна сказати що це технологія надання здорового впливу не тільки на тіло , але і на весь організм в цілому за допомогою безлічі засобів : освітлення , ароматерапії , водних процедур , обгортання , масажів і т.д.
Найбільш затребуваною і в той же час дорогої SPA послуг вважається процедура обгортання , яка сприяє схудненню ( SPA схуднення) , допомагає виглядати прекрасно і , в цілому , добре піднімає настрій.
У спеціалізованих СПА салонах практикують види обгортання - холодне, контрастне і гаряче. Холодні обгортання усувають набряклість , очищають і омолоджують шкіру. Гаряче обгортання вважається найбільш ефективною процедурою , оскільки покращується обмін речовин , відбувається розширення судин , яке тягне за собою поліпшення кровообігу , і плюс до цього посилюються захисні сили в організмі.
Будь-яку процедура обгортання починає фахівець з дуже глибокого і повного очищення шкіри , тобто з пілінгу.
Перед пілінгом прогрівається тіло , а потім відбувається процедура очищення шкіри.
За допомогою пілінгу забирається ороговілий шар шкіри , в результаті поліпшується її живлення і відбувається процес омолодження.
Грязьові обгортання - відмінна SPA процедура проти целюліту. Цілющі грязі позитивно впливають на шкірні покриви , і в результаті досягається ліфтинговий ефект. А також грязьові обгортання благотворно впливають на нервову систему , прискорюючи обмін речовин.
SPA процедура - антицелюлітна обгортання ( спеціальні склади від целюліту ) . Дане обгортання допомагає підсилити відтік з тканин скопилася рідини ,
ефект обгортання вже помітний через декількох днів. Використовують для процедури обгортання парафін , який іноді з'єднують з морської брудом. Низька теплопровідність і досить висока теплоємність парафіну створює ефект сауни.

 

SPA процедури - обгортання
 

 

 

 

Tags: дизайн салона красоты,, как создать дизайн для салона красоты, Способы коррекции веса, спа, создание спа, СПА этикет, Автоматизация Спа центров, управление спа центром, обучение спа персонала, спа расходники, спа питание, спа в России