Бізнес- процеси при створенні фітнес клубу

Бізнес- процеси при створенні фітнес клубу

 
При створенні фітнес проекту , кожному майбутньому власникові клубу хочеться , щоб його проект був у першу чергу рентабельним. Будівництво фітнес клубу - з чого ж його почати? Як же вибудувати роботу зі створення фітнес клубу , щоб вона дала позитивні результати , і клуб був успішним і популярним?
Процес при створенні нового фітнес клубу повинен включати в себе велику кількість етапів. Це і маркетингове дослідження , і концепція проекту , і архітектурна концепція, і підбір фітнес обладнання, комплектація об'єкта , бізнес- план і розробка пакета клубних карт. Також розробляються фітнес програми , пакети додаткових послуг , бізнес-процеси клубу , розробляється рекламна компанія . Підбирається і навчається персонал. Підбираються товари для реалізації в клубі.
З урахуванням концепції фітнес проекту розробляються фітнес програми , а основний пакет фітнес програм повинен враховуватися при складанні штатного розкладу та бізнес плану фітнес клубу. Розробляючи фітнес програми важливо враховувати тенденції ринку і споживчий попит , а так само створювати і розробляти програми ексклюзивних тренувань , на яких використовуватимуться інноваційне обладнання або незвичайні ідеї. Власне на пропозиції аналогічних , оригінальних фітнес програм повинні бути побудовані рекламні акції та презентації клубу , куди входить і продаж клубних карт.
Не менш важливим при створенні фітнес клубу є розробка цілого пакету документів для подальшої роботи фітнес клубу. Даний пакет документів повинен включати в себе всі бізнес- процеси : правила продажу та оформлення клубного членства , правила закупівель , розробка штатного розкладу , яке повинно містити посадові інструкції та форми внутрішньої звітності і т.д.
Безперечним є той факт , що успіх будь-якого фітнес клубу буде багато в чому , залежатиме від рівня професіоналізму його співробітників. Для того щоб у фітнес клубі був створений колектив, що складається з кваліфікованих і грамотних співробітників , проводиться цілий ряд заходів , в який входять:
- Пошуки персоналу , аналізи і відбори резюме , проведення співбесід ;
- Проведення тестування на професійну придатність ;
- Навчання персоналу , який би відповідав рівню даного фітнес клубу;
- Створення системи навчання співробітників надалі.

 

 

Tags: фитнес, как открыть фитнес клуб, Тесты для персонала фитнес-клубов, атетация персонала фитнес клуб, Выбор новых работников фитнес-индустрии, Работа менеджера в фитнес-клубе, бизнес план фитнес клуб, Мотивация персонала в фитнес-индустрии, Автоматизация индустрии красоты и фитнеса, Фитнес и фитнес консалтинг, фитнесконсалтинг, Создание фитнес клуба и бизнес план фитнес клуба, Автоматизация фитнес-центров, управление фитнес клуб, Прибыльный фитнес клуб , рекламируем фитнес клуб в социальных сетях, Консультации фитнес директоров, концепия фитнес клуб