Адміністратор салону краси або хто перебуває за стійкою

Адміністратор салону краси або хто перебуває за стійкою

 

 

Успіх рекламою кампанії будь-якого салону краси залежить більш ніж на 50 % від роботи адміністратора.

При однаковому рекламному бюджеті в салонах, де працюють адміністратори, які пройшли навчання в школі адміністраторів, запис на послуги становить більше половини від загального числа дзвінків, то в салонах, де працюють адміністратори без спеціального навчання, запис становить лише 20 % від загального числа дзвінків. Висновок очевидний, якщо адміністратор не має належної освіти, то при проведенні рекламної кампанії, салон краси понесе величезні втрати.

Для багатьох власників салонів, адміністратор не являє собою ключову фігуру в їх закладі, при цьому вони забувають, що в салонному бізнесі не буває дрібниць, це і має відношення до посади адміністратора. Які ж «дрібниці » можуть становити портрет адміністратора?

Немає кращої реклами для салону краси, як особа адміністратора. Адміністратор салону краси повинен бути привабливим. Це стосується в першу чергу його зачіски і макіяжу. Безоплатно зробіть адміністратору дорогі процедури. Власники салонів іноді витрачають колосальні гроші, оформляючи фасад будівлі, а на обличчя свого адміністратора скупляться. Наприклад, солідні клініки стоматологічних послуг ставляться вельми серйозно до цього виду реклами: всі адміністратори стоматологічних клінік володіють сліпучою усмішкою.

Друга важлива «дрібниця» - освіта. Еволюція, як відомо, зберігає сильніших особин, пристосованих до навколишнього світу. Освіта є одним з доданків сили. Постає питання, яку освіту переважніше для адміністратора салону краси?

Найоптимальніше освіта - вища технічна, тому що гуманітарії не виживають у вічній боротьбі з майстрами перукарських послуг  і не завжди доброзичливими клієнтами. Посада адміністратора салону вимагає особливу нервову систему. Адміністратор повинен бути стійким до стресів, в міру емоційним і мати логічне розуміння світу, тому - то і виживають виключно « технарі ». Необхідно, на цій посаді володіти комп'ютером, вміти цвяхи забивати, проводку полагодити. А також вміти закрити вентиль з гарячою водою і відкрити пожежний гідрант.

Якщо власникові салону краси вдасться запросити на посаду адміністратора, людину з технічною освітою, значить, йому сильно пощастить.

Tags: дизайн салона красоты,, как создать дизайн для салона красоты, сколько стоит дизайн салона красоты, дизайн проект салона красоты, дизайн салона красоты в Киеве, дизайн проект салона красоты в Москве, атетация персонала фитнес клуб, Автоматизация индустрии красоты и фитнеса, салон красоты под ключ, салонный маркетинг, обучение директоров салона красоты, обучение администраторов салона красоты, Антикризисное управление салоном красоты , Продажа и покупка салонов красоты , салон красоты по 30 гривен