Бунт в салоні краси.

Бунт в салоні краси.

 
Кожен директор боїться некерованого колективу , а колектив боїться не керованого або лояльного директора салону краси або спа центру .
Ви згодні ?
Всі хочуть щоб був мир і свобода , щоб усіх всі любили і не кривдили.
На жаль доросле життя досвідченого і не дуже досвідченого майстра показує що це все ілюзії. А вони як Ви знаєте швидко розвіюються і залишається тільки гіркий наліт.
Отже у нас бунт. Для деяких салонів краси це нормальне явище. У деяких настільки нормальне що салони краси живуть у стані млявого бунту і не кривавої революції постійно. І вівці цілі і директори не треба рвати волосся на чужій голові.
Але всі хочуть бути правильними тому бунт - це не добре . Значить щось в організмі салону краси не правильно . Щось не зовсім здорово і вимагає амбулаторного обстеження і лікування.
Причин бунту може бути багато. Я б починав з причин . При чому не важливо хто Ви є ? Майстер або директор чи власник . Адже з різною позиції бачиться все по різному. Або колектив скоти або директор свиня. Третього не дано.
Сконцентруємося на причини.
Причина перша . Поганий директор . Так , почну з директора . Тут як у футболі , програє тренер а виграє команда. Директор - це не просто візитка і суворе обличчя. Це одиниця колективу яка за нього відповідає . І відповідає за прибуток , відповідає за себе і свої дії , а не тільки п'є каву і приходить до 12 години.
 
Проблема в тому що якщо цю публікацію читає директор то швидше за все скаже що це не так , що я дурень і перестане читати публікацію . Що зайвий раз вкаже на правоту першої причини - всі проблеми (бунти і б'юті революції) від безграмотного директора . Та й це теж треба визнати.
Що робити ? Відповідь проста - звільняти.
Звільняти директора ? Ви що ? Як ? Навіщо ?
Більшість власників б'юті бізнесу бояться звільнити директора як котик боїться розпилювача ялинкового запаху або пилососа. Звільнення директора відразу покаже що власник помилився. І цю помилку колектив буде йому це згадувати все життя.
Тому якщо директор дійсно винен , його треба грамотно звільнити. І зробити вигляд що причина звільнення ніяк прохання колективу . І як менеджер він все правильно робив , смажив персонал , давав їм по жопі. Але от фінансовий план він не виконав. А це бізнес і все таке . І якби не план , то все було б добре. Причому це треба робити на великому зібранні . Щоб колектив отримав естетичне задоволення. При цьому для нала треба як слід всмажить колективу . Сказати що було бажання всіх розігнати і таке сяке .
Директор швидше за все буде кричати і намагатися влаштувати вже власну вендету .
Але колектив йому вже не довіряє і власник теж.
В ідеалі ви повинні дуже швидко знайти нового директора а на час можете формально ним стати. Заспокоїти спекотні голови і підняти впало прапор . 
 
Наступні причини в наступних публікаціях - розглянемо що робити якщо винен колектив і що з Вами робити.
 
 
P.S. - Ви впевнені що Ваш салон краси працює на повну потужність?

Tags: дизайн салона красоты,, как создать дизайн для салона красоты, сколько стоит дизайн салона красоты, дизайн проект салона красоты, дизайн салона красоты в Киеве, дизайн проект салона красоты в Москве, салон красоты под ключ, салонный маркетинг, обучение директоров салона красоты, обучение администраторов салона красоты, Антикризисное управление салоном красоты , Продажа и покупка салонов красоты , салон красоты по 30 гривен