3 причини відкрити салон краси.

3 причини відкрити салон краси.

 

Невже для того щоб відкрити салон краси потрібні причини? Що просто не можна ось так от прокинутися з ранку і піти відкривати салон краси. На жаль - ні. Це не такий швидкий і просто процес як здається. Та я знаю що ви бачили оголошення в інтернеті і думаєте що можна собі легко купити готовий салон краси. Повірте мені хороший салон краси ніхто так просто продавати не буде. І всі мої спроби довести це можуть швидко розвіятися коли ви побачите сам салон краси. Красивий і такий як ви хотіли. Але ви швидко згадаєте мої слова і пожлетее що скоїли цю покупку або оренду коли прийдет час платити заробітну плату майстрам, підбирати самих майстрів або виховувати тих що дісталися у спадок. Та їх треба виховувати, вони дорослі люди і не дивлячись на свій вік багато можуть не розуміти тому їх треба виховувати. 

Отже 3 причину відкрити салон краси: 

Причина номер один - Ви повинні любити салони краси. Салонний бізнес треба любити і по іншому просто не можна. Це не супермаркет, тут не можна просто відкрити і щоб він відразу почав жити своїм життям. Її необхідно в салон краси вдихнути. Адже дитину виховують і він стає великим і сильним, та й розумним в результаті виховання і любові своїх батьків.

 

Причина номер два. - Ви повинні мати фінансові кошти. Салонний бізнес досить витратний вид діяльності. І наявність первинних інвестицій дуже важливий аспект успішного запуску. А як ви пам'ятаєте 80% бізнес проектів закривається в перший рік існування. Тому пам'ятайте що однієї мрії мало, але без неї взагалі нічого б не здійснилося. 

Прічн номер три - Кохання у клієнтам. Більшість власників салонів краси дуже кепсько ставляться не тільки до перосналу а й до ліентам. Ці власники думають що салон краси створений тільки для них. Це відлякує потенційних клієнтів. Ви повинні бути гостинні і доброзичливі з усіма.

 

Створюйте салони краси вашої мрії і не забувайте звертатися до експертів за підказками.

Tags: дизайн салона красоты,, как создать дизайн для салона красоты, сколько стоит дизайн салона красоты, дизайн проект салона красоты, дизайн салона красоты в Киеве, дизайн проект салона красоты в Москве, салон красоты под ключ, салонный маркетинг, обучение директоров салона красоты, обучение администраторов салона красоты, Антикризисное управление салоном красоты , Продажа и покупка салонов красоты , салон красоты по 30 гривен